2017 Tehran Game Convetion

tgc  به سفارش بنیاد ملی بازی های رایانه ای در سال 1395 به استودیو است سفارش داده شد. طراحی پروژه تی جی سی به عنوان یک رویداد بین المللی b2b در صنعت گیم ایران، 9 ماه به طول انجامید.
فراگیر بودن، روحیه بیزینسی در فضای گیم و دنیای دیجیتال با هدف ایجاد ارتباط ناشرین و سازندگان وهمچنین آموزش نیروهای جوان توسط مدرسین بین المللی به عنوان مهم ترین شاخصه های این پروژه استودیو است را بر آن داشت با تاکید بر ایده ی ارتباط خلاقانه روند طراحی و خلق پروژه را آغاز کند.
استودیو است با نظربه مفاهیم قابل فهم بودن، نظر گیر بودن، متمایز بودن، روحیه تازه داشتن و خصوصیت ادامه دار بودن بخش های متنوعی را برای این پروژه طراحی کرد.
برندینگ و هویت بصری و ادامه آن طراحی لوگو و طراحی پوستر، طراحی ui سایت، طراحی خبرنامه های دیجیتالی، طراحی یونیفرم و پوست های اختصاصی سوشیال مدیا، طراحی اپلیکیشن انحصاری نمایشگاه، طراحی بیلبورد شهری، طراحی بنر، طراحی اتوموبیل ویژه، طراحی ست شرکت کنندگان مانند آی دی کارد و گردن آویز برای شرکت کنندگان مختلف، طراحی کاتالوگ اسپانسرینگ، طراحی کاتالوگ عمومی، طراحی کتاب رویداد، طراحی بروشور راهنما، عکاسی تبلیغاتی برای فضای نمایشگاه، نظارت بر چاپ و نصب مواد بصری غرفه ها، طراحی یونیفر غرفه ها، اجرای مواد بصری دریافتی تمام رویداد و غرفه های تمام تیم ها جهت بهینه سازی چاپ، طراحی فریم های محیطی راهنمای برنامه ها و سالن ها و نقشه رویداد، طراحی تایپ برای بخش های مختلف رویداد، طراحی آیکون و پیکتوگرام، طراحی سالن سخنرانی وترک های آموزشی و پنل ها، طراحی موشن گرافیکس، طراحی لوگو اینترو، طراحی وله های ویدیویی برای اسکرین های محیطی و پوستر های اختصاصی مستر کلاس ها و همینطور فریم های راهنمای پنل هل و جلسات آموزشی از مجموعه فعالیت های استودیو است برای این رویداد به حساب می آید. این رویداد با استقبال چشم گیر برگذار شد و در مجموع بیش از 2 هزار شرکت کننده و ده ها شرکت بین المللی و بیش از 70 ترک سخنرانی و 5 مستر کلاس و چندین پنل تخصصی را در دل خود جای داده بود و فضای نمایشگاه برای حضور طیف های مختلف شرکت کنندگان حرفه ای و آماتور و جبرگذاری بهینه شده و با طراحی نقاط ملاقات ( meating point  ) در بخش های مختلف محیط نیاز b2b  بودن رویداد مورد توجه استودیو است قرار گرفته بود.

#tgc2017

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!