پیوندی از دور بر قرار است که هر دوسر پیوند به هر لحظه یکدیگر را می جویند. برای پاسخ پرسوجو و یافتن، یاران نشانی می خواهند و نشان. پیوندگاه ها مقدس اند، به همان شکل که به هر خانه ای نمی رویم و از هر خانه نمی خوریم، می جوییم برای بهترین و می کاویم برای آزموده ترین. اما در این عالم آن کس که پیوندش قوی تر و بیشتر خواهد، پیوندگاهش را خانه ای چشم نواز می کند و چنان می آراید که برای میهمانش چون میهن باشد و نه غربت.
در طراحی نهایی صفحات سایت مواد بصری بسیاری قابل مشاهده است و همانطور که گفته شد همه آنها در یک هماهنگی کامل با هویت مجموعه ساخته می‌شوند. این مواد بصری در مرحله آخر به شکل صفحات وب در بخش‌های مختلف مانند صفحات اصلی، صفحه معرفی، گالری، صفحات فروش، صفحات مختص به مشخصات کاربر، سبد خرید، صفحات ثبت نام، صفحات عکس و ویدئو محور، صفحات اشتراک گذاشتن متن و هر چیز دیگر، صفحات ترکیبی و … دیده می‌شود. برای صفحات سایت پکیج آیکون در نظر گرفته می‌شود تا تجربه کاربر سریع‌تر شده و راحت‌تر در سایت جستجو کرده و از دیدن متن‌های تکراری خسته نشود.
یکی از جنبه های مهم در سایت ارتباط صفحات با هم است. چگونگی دسترسی اینها، نمایش خلاصه‌ها و پیشنهادات سایت کمک مهمی به تجربه کاربری خوب سایت کرده و در سایت‌های فروش توانایی قیاس و درک بهتر محصول مانند دیدن جزئیات و برجسته سازی بخش‌های خاص و معرفی یک محصول اهمیت ویژه‌ای دارد و همینطور درست دیده شدن سایت در نسخه های موبایل، تبلت و پی‌سی، نحوه آرایش سایت برای بهره بردن از وب بنرها و همینطور طراحی وب بنر تبلیغاتی منحصر به یک سایت برای ارائه در دیگر وب سایت‌ها از دیگر بخش‌های طراحی سایت است.

برنامه نویسی

پوستر تبلیغاتی اگر چه چون دوران ژول شره Jules Chéret سرآمد نیست و رنگ و بوی تازگی را از دست داده است و فنی کهن سال برای تبلیغات…

Ui - Ux

تمرکز برروی یک پیام ویژه و یا برجسته سازی پیام معمولا در کمپین های تبلیغاتی موثر هستند. کمپین تبلیغاتی با داشتن استراتژی و…

پشتیبانی

پوستر تبلیغاتی اگر چه چون دوران ژول شره Jules Chéret سرآمد نیست و رنگ و بوی تازگی را از دست داده است و فنی کهن سال برای تبلیغات…

سئو

SEO

تمرکز برروی یک پیام ویژه و یا برجسته سازی پیام معمولا در کمپین های تبلیغاتی موثر هستند. کمپین تبلیغاتی با داشتن استراتژی و…

UI / UX

در طراحی سایت نهایتاً آنچه به دست می‌آید UX سایت است اما به طور کلی ابتدا باید مواد طراحی UX مورد بررسی قرار داده شده و تلاش شود تا آن سایت مجموعاً به بهترین شکل طراحی شود. UX به معنی تجربه کاربری معنای وسیعی را شامل می‌شود مانند پاسخ‌های روانی و فیزیکی و همینطور ارتباط سایت با مخاطب. مزیت‌های سایت، توانایی‌های پاسخ به کاربر و بسیاری دیگر از موارد در کنار هم تجربه کاربری یا UX را می‌سازد. در طراحی یک سایت به طور کلی ابتدا UX مورد بررسی قرار داده شده و تلاش می شود تا آن سایت مجموعاً به بهترین شکل طراحی شود. UX به معنای تجربه کاربری معنای وسیعی شامل می شود مانند پاسخ های روانی و فیزیکی کار به مخاطب که در هر ارتباط با سایت ساخته می شود. مزیت های سایت، توانایی پاسخ به کاربر و بسیاری دیگر از موارد تجربه کاربری یا UX را می سازند.
در برندهایی که محوریت سایت دارند مانند برندهای فروش اینترنتی بخش زیادی از برندینگ و هویت کلی مجموعه با UX و UI سایت آنها ساخته می شود. UI که مخفف User Interface Design است و در حقیقت به UX طراحی شده برای مجموعه هویت بیرونی و قابل استفاده می دهد و مخاطب از لحاظ بصری به طور عمومی با UI موجه می شود. UI یک امر کاملاً بصری است و احساسات دریافت شده از آن کاملاً توسط بیننده قابل تمیز است در حالی که UX جنبه نهان‌تری دارد. به هر ترتیب هنگام استفاده از یک سایت هر دو جنبه UI و UX تاثیرگذار بوده و باید مرحله به مرحله آنها ساخته شود. تجربه کاربری سایت های مختلف و همینطور طراحی بیرونی آنها در طول زمان این مبحث را به مخاطب امروزی کاملاً آموزش داده است و توسط او فهمیده می شود.
استودیو است در بخش‌های دیگری از طراحی سایت مانند سئو، برنامه نویسی و پشتیبانی از سایت‌ها با همکاری تیم‌های خارجی، پروژه‌های سفارش شده را انجام می‌دهد و در جهت حفظ کلیت یک مجموعه با نظارت کامل روی فعالیت آنها با دقت در اجرا، سعی می‌کند تا کسب و کارهای دیجیتال و سایت محور را به اهدافشان برساند.