مدرسه فرهنگ

 

مدرسه فرهنگ برای ساخت تیزر تبلیغاتی مدرسه و نمایش فعالیت های فرهنگی و آموزشی گسترده مجموعه خود در سال 1398 سفارش ساخت مجموعه ای از ویدیو موزیک تبلیغاتی، مستند تبلیغاتی، تیزر تبلیغاتی را به استودیو است داد. تمام مراحل ساخت این پروژه اعم از کارگردانی، تهیه کنندگی، موشن گرافیکس، تدوین و صداگذاری و تصحیح رنگ در استودیو است انجام شد. برای تصویر برداری این پروژه از توان تصویربرداران فری لنسر فعال در حوزه تبلیغات کمک گرفته شده است.
نمایش امکانات مدرسه و شیوه های جدید تدریس و کارگاه های اختصاصی کتابخانی و فلسفه و هینطور نشان دادن ظرفیت های محیط مدرسه و فضای به روز و سرتاسر نقاشی شده و کادر مجرب و دقیق و فضای ایمن تحصیل دانش آموزان از اهداف اصلی این پروژه به حساب می آید.
در ادامه این پروژه و موفقیت همکاری قبلی مدرسه فرهنگ و به سفارش خانم فاتح از استودیو است خواست که یک مستند پرتره از آقای فاتح موسس و بنیان گذار مجموعه فرهنگ ساخته شود که این مستند در قالب یک مستند کوتاه پرتره و با استفاده از مصاحبه طیف های مختلف دانش آموزان و همکاران آقای فاتح در سه دهه فعالیت مدرسه جهت بزرگداشت ایشان ساخته و پرداخته شد.

 

#tgc2018

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!