خوک

 

چهارشنبه سوری خوک است، هدیه استدیو است به مناسبت چهارشنبه سوری سال 97 و نوروز98 بود که فرآیند طراحی و نظارت بر چاپ سیلک آن به طور کامل داخل استودیو انجام شد. طراحی و اجرای مراحل مختلف این پروژه 2 ماه طول کشید و در طول اسفند ماه 97 برای دوستان و شرکای تجاری استودیو ارسال شد.
چهارشنبه سوری خوک است روایت گر نماد سال 98 یعنی خوک است که آخر سالی از راه رسیده و در مراسم چهارشنبه سوری شرکت می کند. هدف این پروژه یادآوری سنت های اصیل مراسم چهارشنبه سوری مانند قاشق زنی، خوردن آجیل و آش، فال گوش وایسادن، روانداز پوشیدن و رفتن به در خونه دیگران، کوزه شکستن و از رو آتیش پریدن است. درون بسته چهرشنبه سوری خوک است کارت هایی برای نمایش و یادآوری این سنت در کنار یک قاشق چوبی است که برای اجرای یکی از این مراسم یعنی قاشق زنی بروز شده و با زدن قاشق بر قطعه چوب داخل بسته بندی می شود لحظات شادی را رقم زد.
طراحی کار در تمام مراحل یعنی لوگو تایپ، نوشتار متن روی بسته و داخل کارت ها و طراحی شخصیت خوک و حالات مختلفش توسط دست و با تکنیک جوهر و قلم مویی و تک رنگ اجرا شد. به این ترتیب پس طراحی تیغ اختصاصی و انجام مراحل چاپ سیلک، مراحل دیگر بسته بندی شامل نصب قاشق و مهر و موم بسته در استودیو است شکل گرفت. سپس برای این پروژه تعدادی استیکر انحصاری سوشیال مدیا و همینطور استاپ موشن تیزر معرفی محصول طراحی و ساخته شد.
برای نوشتن کپی رایت و طراحی شعار مجموعه چهارشنبه سوری خوک است، استودیو است در مراحل مقدماتی با مطالعه سنت های پیشواز نوروز به جمع بندی ای رسید که تقدیمتان می شود. چهارشنبه سوری هایتان خوش و نوروز هر سالتان مبارک.

#چهارشنبه-سوری-خوک-است

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!